top of page

 

Co svou tvorbou chci sdělit svým zákaznicím?

Přála bych si, aby se alespoň trošku změnil zdejší český mýtus, že pohodlně oblečen/á znamená chodit v teplákové soupravě. Když pominu to, že tepláková móda by měla zůstat v domácím, případně sportovním prostředí, sama jsem důkazem toho, že pohodlně můžeme být oblečeny i v šatech. Záleží na materiálu a střihu. Já mimo domov ráda nosím mikinové šaty nebo trikové šaty. Šaty jsou většinou zhotoveny z bavlněného úpletu, což je velmi příjemný materiál, navíc k těmto šatům můžu nosit i tenisky.

 

Další věc, kterou mnohé klientky řeší, je, že si šaty kvůli své nedokonalé postavě nemohou dovolit nosit. To je z mého pohledu obrovský předsudek. Je samozřejmě důležité zvolit vhodný střih. Šaty dokáží zakrýt nedostatky postavy daleko lépe než například tolik oblíbené legíny, které jsou dnes vidět všude. Dokonce i na postavách, které by z mého pohledu právě měly spíše tyto partie zakrýt. To samé oblíbené skinny džíny.  Ty toho také moc nezakryjí, spíše naopak.

 

Navíc, šaty jsou mi sympatické i z toho důvodu, že na rozdíl od džínů a legín, mě nic neškrtí v dolních partiích. Délku šatů volím už spíše decentnější ke kolenům, horní část nohou zůstává zakrytá.

Zkrátka bych chtěla dámám svou tvorbou říct, že žena by měla zůstat především ženou, neměla by ztrácet eleganci a grácii. Při touze něco oblečením zakrýt, nebo chodit pohodlně oblečená, není nutné hned sáhnout po teplácích, vytahaných svetrech, trikách apod.

bottom of page